Danes je Sr okt 23, 2019 3:00 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 539 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Nesreče pri poskusih
OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2012 3:23 pm 
Odsoten

Hit je napisal/-a:
Ja šem že videl žalostno :?
Ne vem zakaj bi naredil tako hitro vžigalno.
kot edino možno razlago jst vidim to, da je meu domačo užigalno zalimano in mi je nastal QM....al je pa use zrežirano, ker ni nič kaj prida usekalo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2012 5:05 pm 
Odsoten

Meni je kar slabo postalo...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2012 7:00 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

unwanted je napisal/-a:
Hit je napisal/-a:
kot edino možno razlago jst vidim to, da je meu domačo užigalno zalimano in mi je nastal QM....al je pa use zrežirano, ker ni nič kaj prida usekalo.

nemogoče da bi zrežiral. kdo bi nalašč v roki držal kutino (menda fp-ja) zato da bi se pohvalu kak jackass je... domača vžigalna ja... raje bi dal tist evro več pa bi gor nažgal dovolj viscota... :s

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če dec 20, 2012 11:32 pm 
Odsoten

Gapiee je napisal/-a:
unwanted je napisal/-a:
Hit je napisal/-a:

nemogoče da bi zrežiral. kdo bi nalašč v roki držal kutino (menda fp-ja) zato da bi se pohvalu kak jackass je... domača vžigalna ja... raje bi dal tist evro več pa bi gor nažgal dovolj viscota... :s

pa ne za nalašč, gre se men zato, da ni nč kej prida usekalo, samp ''puf'' je nardilo....pa mu je že kar roko razcefralo....

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Pe dec 21, 2012 3:08 am 
Odsoten

uf, pizda. meni se je kar zvrtelo, ko sem tole videl. bogi človek :?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Pe dec 21, 2012 2:30 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

ahtat se js sm dlih iz bolnce

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Pe dec 21, 2012 7:12 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kaj bilo?!?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Pe dec 21, 2012 10:35 pm 
Odsoten

projectile12345 je napisal/-a:

sm tko, vem da sm blazno firbčen, pa se zato vnaprej opravičujem. ampak a je tist pr teb bla domča petarda? pa zakaj oz. kok ti jo je razgnal (če skučajno veš), ker jst hočm zvedit kjt je v taki in drugačni priotehniki napaka, da jo lahko odpravim oz. se tem nepravilnostim v bodoče izognem

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So dec 22, 2012 3:06 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

unwanted je napisal/-a:
projectile12345 je napisal/-a:

sm tko, vem da sm blazno firbčen, pa se zato vnaprej opravičujem. ampak a je tist pr teb bla domča petarda? pa zakaj oz. kok ti jo je razgnal (če skučajno veš), ker jst hočm zvedit kjt je v taki in drugačni priotehniki napaka, da jo lahko odpravim oz. se tem nepravilnostim v bodoče izognem

bla je domača pitarda.
napako sm nrdil ker se mi je preveč mudil z izdelavo.
prsti so hvala bogu na svojem mestu.
me je pa izučilo tk da prodajam use piro. zadeve ki jih mam če kerga zanima
:wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So dec 22, 2012 5:46 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: tukej
dobr da maš še prste... Drgač pa zmer k hitiš se ponavad neki zgodi al pa zataji..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So dec 22, 2012 7:18 pm 
Odsoten

Mudilo se ti je z izdelavo - počila je med izdelavo ali med prižiganjem? Lahko bolj natančno opišeš kaj se je zgodilo?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne dec 23, 2012 7:06 am 
Odsoten

dej povej, kaj se ti je zgodilo, naj te ne bo sram... lohka tudi to komu drugemu prav pride, da se izogne nesreči.. Jst sem kak teden nazaj prišel, od doktorja, oz.doktorce v mojem primeru;), da mi je spraskala precej globok opilk iz zenice, k sem ga dobil k sem delal s fleksarco brez kakšrnihkoli očal. Moram reči, da ena najbolj neprijetnih stvari v mojem življenju. Tist občutek k ti doktor oz.doktorca z iglo praska po uču je sam...eeek..<-sem imel kar enih par nočnih mor zaradi tega posega. K sreči, ni bilo nobenega brušenja. Sedaj je v redu, sam na levi uč, se mi zdi, da malo slabše vidim. Pa niti nisem prvi, ki se mu je to zgodilo: http://www.jalopyjournal.com/forum/show ... p?t=253312 , kakor pravi eden.. "THE WORST PART OF THIS PROCESS is all you can do is lay there & ""watch"" the doctor work on your eye! :eek: ooooooh man!" :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne dec 23, 2012 10:52 am 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Hehe to z opilkom se je tud men zgodl sicer ni biv opilk je biv košček rje še tok slabše.. Isto v uč :P Dosr zanimiva stvar ko ti po uču brska :P sreč nč nečutš ampak prod konc procesa že nism vedu več kam nej gledam..

Drgač pa nism brusu.. Punci sm na avtu diske pucov (pač rjo tovku stran) in se mi je zgleda en delček na obleko al pa lase prjev zvečer mi je pa u uč padl.. Pol je blo dobr sm mislu da je šlo vn zjutri se pa zbudim z bolečino v uču.. pol pa k dohtrju usebn ni mogu nč ker je blo tok zapičen.. na očesni so pa zrihtal.. :P ampak nebi probov še enkrat..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To dec 25, 2012 8:27 pm 
Odsoten

Kraj: za devetimi gorami
Stric je zgubu oko zarad fleksarce. Edn najbolj nevarnih orodij če se mene praša!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr dec 26, 2012 11:28 am 
Odsoten
Uporabniški avatar

iz moje okolice smo u 10 dneh bli štirje ko smo se poškodovali js sm jih na srečo še najbolš odnesu.
enmu je use prste na roki potrgal. enmu je obe roki zloml...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr dec 26, 2012 2:25 pm 
Odsoten

Včerajšnji večer se bi lahko kar slabo končal. Vroče lepilo ki mi je držalo time fuse na mestu mi je popustilo in mi je vrvica skoraj padla ven iz tulca - 14g flash powdra se bi mi lahko razsipalo po celi torbi, ki je bila polna petard. K sreči sem to zelo hitro opazil, vrvico vtaknil nazaj in se zadeve seveda znebil. Nauk zogdbe? Petarde imej lepo zložene v torbi in ne kar nametane ena na drugo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr dec 26, 2012 2:53 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

nauk zgodb bi lahko bil sploh ne imej petrd v torbi ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr dec 26, 2012 3:37 pm 
Odsoten

Žal nimam avta. Torba+kolo pa grem na neko njivo spokat kar imam.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr dec 26, 2012 5:15 pm 
Odsoten

Meni je zadnjič zatajila vžigalna. Kolega je prinesel Lupote(cenejša varjanta Kobr) in seveda sem se jaz hotel pohvalit z doma narejeno robo. Pa gremo na polje in jaz vržem svoje, pol pa čakamo na primerni razdalji(>50metrov :mrgreen: ), pa ni bilo nič. Pa čakamo n čakamo, pa se je kolega mslil že vrnit nazaj, pa mu jst rečem da ne, da lahko gljih zdej eksplodira. No čez kakih 20 min. pa zberem le pogum(šlo se mi je tudi za to, da je šlo za nevarne "smeti" in da bi se lahko kdo drug, mrbit celo kak otrok poškodoval namesto mene) pa se res vrnemo nazaj, pa primem jst za vžigalno(zarad varnostnih razlogov upljam res dolge vžigalne), pa vidim da je vžigalna pogorela čisto do konca(???). No pol smo se jo pa znebil na malo bolj destruktiven način :mrgreen:

minerec je napisal/-a:
Stric je zgubu oko zarad fleksarce. Edn najbolj nevarnih orodij če se mene praša!

tole ja. Pa je ful težko najdt kaka kvalitetna udobna očala. "kvalitetno" mislim, da bi pokril cel obraz oz.oči in da bi bile šipe oz.očala iz trde plastike, udobne pa da bi bile gumene al iz kakega mehke plastike in se prilegale obrazu. Še najboljše so smučarska očala al pa tisto kar uporabljajo/mo kemiki.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 539 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: