Danes je To avg 20, 2019 2:04 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 99 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:13 pm 
Saran je napisal/-a:
Pretty green flames je napisal/-a:
Ste slišali danes na poročilih, včeraj so imeli eno težjo poškodbo s petardo, saj je osebi petardo razneslo V USTIH
Kaj vse folk dela, IQ pa itak nižji od povprečne temprature na kredarci...
To sem tudi jaz zasledil danes pri poročilih. Kaj vse ljudje počnejo brez pameti... čudno, da si jih ne tlačijo še v zadnjo odprtino. Dobro, da se ni tip še smrtno ponesrečil.

Tudi to delajo, večinoma z raketami sicer. Pač tko ko 2 letni otroci ko morjo tut vse v usta, nos in ušesa utaknit :roll:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:14 pm 
Odsoten

Kraj: za devetimi gorami
To sploh ni noben problem da se ti nardi! Da te zadane beton od petarde v notranjost vratu (glede na to da jo je imel v ustih) si mrtu na mestu! ko zajc!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:36 pm 
http://www.youtube.com/user/xCpp :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:41 pm 
Odsoten

Res sem se malo narobe izrazil betonit sem mislil :wink: uh iz prve roke lahko povem da imajo že majhni in nedolžni pregmenti lahko ogromno energijo in hitrost. Enkrat sem razstreljeval gnilo bučo. Vanjo sem nastavil 1,2g AP ter el. vžig. odmaknil sem se na varno razdaljo in v zaklon ter pritisnil. Nič. Opazil sem sa se je istaknila žica na stikalu. Hitro sem jo vtaknil nazaj a ko je bil kontakt vspostavljen je bučo razneslo. Moj mlajši brat pa je ravno takrat skočil k buči, kljub temu da sem mu rekel naj se ne premika. Od buče seveda ni ostalo nič je pa biu brat prekrit z njo. Izgledal je ko da bi iz jajca prlezu in smrdel je ko svina. Najprej smo se smejali potem pa mu je kar na enkrat začela liti kri iz kakih 10 ranic. V vsaki ranici je bil košček bunega semena!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:49 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Saran je napisal/-a:
Ste slišali danes na poročilih, včeraj so imeli eno težjo poškodbo s petardo, saj je osebi petardo razneslo V USTIH
To sem tudi jaz zasledil danes pri poročilih. Kaj vse ljudje počnejo brez pameti... čudno, da si jih ne tlačijo še v zadnjo odprtino. Dobro, da se ni tip še smrtno ponesrečil.

Jp. Hotu je pušit petardo in jo je tut uspešno popušiu. Tole mi je pravu kirurg, ki ga je operiral...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 10:59 pm 
Odsoten

Uh lahko bi se celo reklo da je pušil k**** :wink: Pa mogoče veš tudi katera petarda je bila, kakšna je bila poškodba?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 01, 2010 11:09 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

minerec je napisal/-a:
Uh lahko bi se celo reklo da je pušil k**** :wink: Pa mogoče veš tudi katera petarda je bila, kakšna je bila poškodba?

Nevem kera petarda je bla. Nisem tok sprašval. Mogoče ve master.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne jan 03, 2010 2:17 pm 
Evo še eden: http://24ur.com/novice/slovenija/zadnji ... kanja.html

Citiram:
Uporaba pirotehničnih izdelkov prve katergorije je dovoljena le še danes. Petard kljub temu ni dovoljeno uporabljati v strnjenih stanovanjskih naseljih, v zgradbah in vseh zaprtih prostorih, v bližini bolnišnic, v prevoznih sredstvih za potniški promet in na površinah, na katerih potekajo javni shodi in javna zbiranja.

No kle se lepo kaže, da novinar/-ka nima pojma kaj piše. Spet se je človek poškodoval s "petardo". Ker pa vsi vemo, da se jih že 2 leti ne da dobit, pa se pač kreteni zapalijo z vulkančki, ki si jih utaknejo v rit ipd., in še vedno so vsega krive petarde. No to je lep dokaz, da se bo debil poškodoval z vsem, kar mu pride pod roke-problem ni pirotehnika, ampak ljudje, ki jo uporabljajo.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne jan 03, 2010 2:32 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Par frajerjev ker mislijo kva so. Ne dovolijo petard, ker se pač nekaterim ne da dopovedat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 2:47 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: prelepa gorenska

No za tale primer mam par informacij, ker gre za sošolčevega kolega, 2 debila sta šla stavt kdo si upa več časa met prižgano mego v ustih, temule pametnjakoviču je potrgal vse zobe, ima probleme z čeljusto, bil je na 6 urni operaciji in imel je zastropitev z SO2 .

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 5:42 pm 
Odsoten

Kaj sta držala v ustih? Piratk sigurno ne...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 6:10 pm 
Odsoten

perkac13 je napisal/-a:
Kaj sta držala v ustih? Piratk sigurno ne...

noragaza je napisal/-a:
No za tale primer mam par informacij, ker gre za sošolčevega kolega, 2 debila sta šla stavt kdo si upa več časa met prižgano mego v ustih, temule pametnjakoviču je potrgal vse zobe, ima probleme z čeljusto, bil je na 6 urni operaciji in imel je zastropitev z SO2 .

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 7:03 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: celje
Flammable je napisal/-a:
Citiram:
Uporaba pirotehničnih izdelkov prve katergorije je dovoljena le še danes. Petard kljub temu ni dovoljeno uporabljati v strnjenih stanovanjskih naseljih, v zgradbah in vseh zaprtih prostorih, v bližini bolnišnic, v prevoznih sredstvih za potniški promet in na površinah, na katerih potekajo javni shodi in javna zbiranja.

No, kar je povedala je ras. Uporaba petard prve kategorije je dovoljena le tistih par dni okoli NL, uporaba pirotehnike, kateri glavni efekt NI pok pa celo leto, ampak izven naselja in tako naprej....

Lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 8:01 pm 
shell je napisal/-a:
Flammable je napisal/-a:
Citiram:

No, kar je povedala je ras. Uporaba petard prve kategorije je dovoljena le tistih par dni okoli NL, uporaba pirotehnike, kateri glavni efekt NI pok pa celo leto, ampak izven naselja in tako naprej....

Lp

Ne ni. pok vrvice in pasje bombice NISO petarde, petarde so prepovedane.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jan 04, 2010 8:06 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
Flammable je napisal/-a:
shell je napisal/-a:
Flammable je napisal/-a:
Citiram:

Lp

Ne ni. pok vrvice in pasje bombice NISO petarde, petarde so prepovedane.

Petarde kategorije 2 in 3 so pri nas prepovedane. Petarde kategorije 1 kamor uvšrčamo pasje bombice in pok vrvce, se lahko prodaja od 19.12 do 31.12 in uporablja od 26.12 do 2.1.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 03, 2010 5:10 pm 
Odsoten

kakor sem jast slisal na tv je mesal neko zveplovo kislino in neko olje... nakaj podobnega...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 03, 2010 8:48 pm 
Saran je napisal/-a:
Če govoriš o tistem smrtnem primeru, je tip mešal žvepleno kislino in pa oglje. Vse skupaj mu je razneslo v mlinčku.

A je to dejansko mogoče? Oglje na noben način ne reagira s kislinami.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 03, 2010 9:14 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: pakistan
ziher je blo neki žveplo - žveplena -itd pol pa to ko gluhi telefon pri medijih + malo mogoče skrijejo se zlažejo da nebi kdo probaval

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 03, 2010 9:28 pm 
Roky_AK-47 je napisal/-a:
ziher je blo neki žveplo - žveplena -itd pol pa to ko gluhi telefon pri medijih + malo mogoče skrijejo se zlažejo da nebi kdo probaval

Ja, najberž bo nekaj takega.

Citiram:
... je zmešal želatino, sol za posip in risalno olje.

P.S.: A nismo šli že enkrat v tej temi čez to stvar z H2SO4 in ogljem? :?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 03, 2010 10:06 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Flammable je napisal/-a:
Roky_AK-47 je napisal/-a:

Ja, najberž bo nekaj takega.

Citiram:
... je zmešal želatino, sol za posip in risalno olje.

P.S.: A nismo šli že enkrat v tej temi čez to stvar z H2SO4 in ogljem? :?

Smo..

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 99 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: