Danes je To dec 10, 2019 12:21 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 494 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jan 27, 2009 3:33 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: prelepa gorenska
tomazz je napisal/-a:
Pol pa ti k si tok pametn mi jo pokaž !

Kaj se razburjaš ? Sej sm ti samo lepo povedov razlog ! H2SO4 hvala

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jan 27, 2009 3:38 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: tukej
Tenx

Vseno bi lahko napisal na zs nvem temo sem odstranil, ker jih je na forumu že dovol

No vatevr tenx

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jul 20, 2009 11:00 am 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Predlagam reorganizacijo foruma, saj je praktično nemogoče dobiti konkretne recepte, iskanje je brezvezno saj ti vrže ven preveč tem.

Lepo bi bilo če bi se moderatorji malo usedli pa naredili Sticky temo v kateri bi bili samo recepti, teme bi bile zaprte tako da ne bi prišlo do smetenja.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jul 21, 2009 9:31 am 
Odsoten

H2SO4 je napisal/-a:
Predlagam reorganizacijo foruma, saj je praktično nemogoče dobiti konkretne recepte, iskanje je brezvezno saj ti vrže ven preveč tem.

Lepo bi bilo če bi se moderatorji malo usedli pa naredili Sticky temo v kateri bi bili samo recepti, teme bi bile zaprte tako da ne bi prišlo do smetenja.

Z tabo se strinjam sam sem se zacetnik vendar je meni se tezje najti kaksen recept tako da ja, se strinjam z @H2SO4

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jul 21, 2009 9:32 am 
Odsoten

H2SO4 je napisal/-a:

Z tabo se strinjam sam sem se zacetnik vendar je meni se tezje najti kaksen recept tako da ja, se strinjam z @H2SO4

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr dec 02, 2009 6:48 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Predlagam, da se moderatorji oz. moderatorja (2 sta popolnoma neaktivna !) dogovorita za sankcije začetnikov(in tudi vseh ostalih članov foruma), glede objavljanja neumnih vprašanj, neomesnih komentarjev, nabijanja postov, št. dovoljenih opozoril in podobnih zadev !

Poleg tega bi tudi predlagal, da se forum po novem letu nekako za nekaj časa zapre in prenovi, ker so na njem totalno neuporabne teme in na njem najdet kaj pametnega nemogoče.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr dec 02, 2009 7:09 pm 
noragaza je napisal/-a:
Predlagam, da se moderatorji oz. moderatorja (2 sta popolnoma neaktivna !) dogovorita za sankcije začetnikov(in tudi vseh ostalih članov foruma), glede objavljanja neumnih vprašanj, neomesnih komentarjev, nabijanja postov, št. dovoljenih opozoril in podobnih zadev !

Poleg tega bi tudi predlagal, da se forum po novem letu nekako za nekaj časa zapre in prenovi, ker so na njem totalno neuporabne teme in na njem najdet kaj pametnega nemogoče.

Se popolnoma strinjam. Sicer pa sem od NUK-a slišal, da je to (brisanje neumesnih in nepomembnih tem) že poskušal, pa mu je to prepovedal admin...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr dec 02, 2009 9:10 pm 
Saran je napisal/-a:
Ko že govorimo o prenovi, sem še vedno za to, da malce prenovimo oz. posodobimo tudi našo prvo spletno stran (www.piroraj.org). Menim, da bi se dalo dodati dosti novega materjala s slikami, kot npr izdelava hemijev, quickmatch-a, različnih starsev, kompozicije, shelli, multi-break, itd. Sicer takole gledano bi to bilo kar dosti dela, kaj pravite ostali?

Stran je kolikor vem bolj osredotočena na eksplozive, ne posodablja pa se že kar lep čas...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr dec 02, 2009 10:35 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Saran je napisal/-a:
Ko že govorimo o prenovi, sem še vedno za to, da malce prenovimo oz. posodobimo tudi našo prvo spletno stran (www.piroraj.org). Menim, da bi se dalo dodati dosti novega materjala s slikami, kot npr izdelava hemijev, quickmatch-a, različnih starsev, kompozicije, shelli, multi-break, itd. Sicer takole gledano bi to bilo kar dosti dela, kaj pravite ostali?

Ta pobuda naj bi bila že pri The boss-u :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To dec 29, 2009 3:10 pm 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Alkimisticus dela na tem, da bi bila stran po novem v obliki wikija. Tako bi lahko vsi uporabniki prispevali k vsebini strani.

Wikija je lahko inštalirati in bi lahko vse skupaj delovalo že v enem dnevu. Problem pa je v vsebini, saj če bi dali gor praznega wikija, bi vsak neki po svoje pisal in bi bila totalna zmeda. Zato je ideja, da je že na začetku prisotna neka vsebina, ki bi potem služila kot osnova in template za nadaljnje pisanje. Prav to pa vzame veliko časa, saj morajo biti informacije zanesljive in vsi viri pri tem tudi citirani.

Toliko zaenkrat v vednost, da se dela na tem. Upam da bo čim prej končano in boste lahko vsi člani s svojim obsežnim znanjem prispevali k vsebini.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To dec 29, 2009 6:44 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Js sm za to, da damo sarana za moderatorja namesto pikčaja, ker opažam, da je dost aktiven,...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To dec 29, 2009 6:52 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Mislim da se da na wiki naštimat, da preden gre članek na stran, da ga more nekdo potrdit.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jan 06, 2010 6:22 pm 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Ja, govorimo o MediaWiki.

Dostop bo potrebno tako nastaviti, da bodo na wiki prihajale samo dovolj relevantne vsebine in da bo pri tem potrebnega čim manj moderiranja.
Vsekakor se strinjam, da mora biti vsaj na začetku dostop dovolj omejen, potem pa se bo s časom videlo kako naprej.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Komentarji, kritike, predlogi?
OdgovorObjavljeno: Če mar 18, 2010 2:32 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Nova oblika foruma se mi zdi odlična. Pohvalno !

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 494 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: