Danes je Pe avg 23, 2019 5:38 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe avg 01, 2008 11:48 am 
Odsoten

Jest sem tudi zainteresiran za Kemikov predlog (namreč podforum organska kemija).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe avg 01, 2008 1:43 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Se pridružujem pobudi :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe avg 01, 2008 1:51 pm 
Odsoten

Za to sem še jaz, pa čeprav ne vem veliko o kemiji.

Proti strupom se pa samo iz enega razloga...ne moreš ga preizkusiti, ne,da bi kdo nastradal.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe avg 01, 2008 3:35 pm 
Odsoten

Samo forum Splošna kemija, bi se mogu preimenovat v forum Splošna in anorganska kemija (kolikor vem to dvoje ni isto področje).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe avg 01, 2008 6:13 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Koper
haha nowbody, enako sem hotel jaz zdaj napisat. se strinjam.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne avg 03, 2008 6:14 pm 
Odsoten

Kraj: Slovenija
tomazz je napisal/-a:
H2SO4@ zakaj mam občutek da teb ni pomoči pa nerazmišlaš pravilno...

Mogoče obstajajo kakšni osebki, ki ravno envejo da strupi niso najbol naravni. Naprimer sedaj ima vsak 7 letni froc, ki je ravno dobro začel brat male tiskane črke in ima dostop do intrneta. po netu brksa z namenom da se znebi svoje nadve tečne mlajše sestrice/brata. Potem odkrije tvoj forum zmeša strup ga da tamalmu/li za jest on gre pod rušo nato iščejo krivca in najdejo tebe in kdo ga potem najebe ? Ti!, ker maš forum o strupih ... Dej mal razmisl zakaj misliš, da je prepovedan pisat recepte o strupih ? mogoče lih zrd takih osebkov ki nevejo kaj pčnejo!!

HAHAHA..drugega ne znam reči, vse to meji na ZF :P

Na TV imaš polno prizorov, kjer se kolejo, brcajo, streljajo..kaj če mali vzame kuhinjski nož in zabode mamo?

In predlog ni o pisanju receptov, temveč na splošno filozofija in terminologija o strupih.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne avg 03, 2008 6:31 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
remšak6 je napisal/-a:
tomazz je napisal/-a:
H2SO4@ zakaj mam občutek da teb ni pomoči pa nerazmišlaš pravilno...

Mogoče obstajajo kakšni osebki, ki ravno envejo da strupi niso najbol naravni. Naprimer sedaj ima vsak 7 letni froc, ki je ravno dobro začel brat male tiskane črke in ima dostop do intrneta. po netu brksa z namenom da se znebi svoje nadve tečne mlajše sestrice/brata. Potem odkrije tvoj forum zmeša strup ga da tamalmu/li za jest on gre pod rušo nato iščejo krivca in najdejo tebe in kdo ga potem najebe ? Ti!, ker maš forum o strupih ... Dej mal razmisl zakaj misliš, da je prepovedan pisat recepte o strupih ? mogoče lih zrd takih osebkov ki nevejo kaj pčnejo!!

HAHAHA..drugega ne znam reči, vse to meji na ZF :P

Na TV imaš polno prizorov, kjer se kolejo, brcajo, streljajo..kaj če mali vzame kuhinjski nož in zabode mamo?

In predlog ni o pisanju receptov, temveč na splošno filozofija in terminologija o strupih.

Hvala remšak.. Končno ena pametna, poleg NUKE-ova

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe jan 16, 2009 10:00 pm 
Odsoten

Jaz sem tudi za to, da naredite podforum o splošni ter anorganski kemiji in organski kemiji. Podforum o strupih bi tudi lahko naredili, seveda pač to ni pod pravili foruma, ampak, ker je zanimanje zelo veliko vam ta podforum res predlagam, ker se mi zdi zelo zanimiv.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: