Danes je Ne jan 26, 2020 3:41 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 122 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 3:06 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Tomaž bo skoraj sigurno proti ampak pustimo se presenetiti :wink: . Se pa strinjam z Nukeom, da bi bilo dobro, če bi novim uporabnikom preprečili samo pisanje in ne tudi branja vseh delov foruma(pod pogojem, da je to sploh možno).

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 3:22 pm 
Odsoten

Sicer nisem dolgo na forumu vendar vseeno predlagam broma, tomazza, pikčarja ali zmurota.
Me pa zanima kako bi bilo to, ko bi recimo nek nov član hotel pisat v ostalih temah, pa recimo še nebi bil "zrel" za to. Pomoje bi bilo gnjavenj (za ta status na forumu ) še in še...

LP!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 3:34 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: lesce
Jah nevem kdor se gnjavi nevem ce je prevec 'zrel'.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 3:47 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Se strinjam z vsemi predlogi, ki jih je napisal PGF. Zlasti tisto o delitvi foruma je res potrebno. Sem za da začetniki lahko berejo vse, pišejo pa samo v nekaterih podforumih. Glede moderiranja. Če me boste izglasovali bom z veseljem moderator :) .

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:00 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Tudi jaz bi z veseljem bil moderator, če bi bil izglasovan.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:01 pm 
Odsoten

Minerček saj pravim, da bi bilo veliko takšnih, ki še niso za določene podforume, pa bi želeli, da bi lahko pisali tam. Na ta način sem mislil, da bi utrujali moderatorje za to "dovoljenje"

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:03 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor
perkac13 je napisal/-a:
Minerček saj pravim, da bi bilo veliko takšnih, ki še niso za določene podforume, pa bi želeli, da bi lahko pisali tam. Na ta način sem mislil, da bi utrujali moderatorje za to "dovoljenje"

Bi pač tiste uporabnike bannali, ker nimajo taki kaj za iskat na forumu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:04 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
Kar naj nekdo ustvari temo za glasovanje.
Kandidati so:

Brom
'''
Noragaza
Rimšak
Zmuro
Hury
Tomazz
Masterofdisaster
Dejko1

Mislim da je izbira dobra, vsi pa dobro premislite za koga boste oddali glas saj lahko glasujete samo 1x.

Lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:07 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: pakistan
tisti ko se prijavi naj piše le v kotiček da nemore drugam pisat nato pa nekdo (moderator,admin) določi kdaj je sposoben za celoten forum , drugače forum lahko bere pisat pač nemore razen v kotiček za začetnike :wink:

PS; tudi sam opuščam ta forum nima smisla .... :roll:
mogoče še kdaj kaj pridem samo pogledat pisat pa se ne splača skoraj da no ... obiskujem še samo bromov forum... tam je še neka normala

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:12 pm 
Odsoten

Kraj: Ljubljana
Kdaj se bo pa zdaj naredil anketo, da bom lahko glasovali?

EDIT: oprostite za neumno vprašanje nisem videl zgornjega posta od PGF-ja pa sem vprašal

Zadnjič spremenil Lovro, dne Sr feb 13, 2008 6:18 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 4:13 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: lesce
Je ze^^

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 5:18 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Naredit je treba nekaj ukrepov v stilu našega zdaj žal preminulega tovariša, ki je slišal na ime NBK2000. Od začetka vladaj s trdo roko, bombardiraj začetnike z opozorili, če se ti pa kakšen k3wl upre ali nasploh ne upošteva tvojih navodil, pa ga zapri v temnico in muči. Tako je mir in konec besedi.

Hvala NBK, za vse kar si naredil za skupnost, naj tvoj spomin ne bo omadeževan.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 5:20 pm 
Odsoten

Kraj: Slovenija
Roky_AK-47 je napisal/-a:
PS; tudi sam opuščam ta forum nima smisla .... :roll:
mogoče še kdaj kaj pridem samo pogledat pisat pa se ne splača skoraj da no ... obiskujem še samo bromov forum... tam je še neka normala

Tuki NI nobenega smisla....a mata ti in Tomaž sploh kakšn karakter nekega moškega, če lahko tko rečm, če vaju tako zelo razžalosti in zmoti nekaj idiotskih postov, kako bosta shajala skozi celotno življenje, kjer pa so dejansko problemi in precej bolj pomembni, ter precej težji...?

Ne vem, ampak za moje pojme razmišljata precej čudno in z drugo besedo delujeta preplašeno..

Ko boš imel svoje otroke, te čaka še več čudnih vprašanj, ja sorry samo to je del življenja in zto ni lepo obupat, sploh ne nad tako življensko NEPOMEBNIM stvarem.

P.S. O, lepo, da sem kanditat za moderatorja :P . Ja, dobro premislite koga boste glasovali oz izglasovali... Moja vizija (če sem izglasovan za moderatorja), ni verjetno nič drugačna od Pretteyeve in Nukeove oz..kogarkoli tu, vsi želimo forumu dobro,... ampak obljubim pa, da ob morebitni dobljeni priložnosti ves trud vložim v nekatere začetnike in jih naučim vsaj približno nek okvir slovenske slovnice. To ne pomeni nič drugega, kot velike začetnice in vejico vsaj pred: da, ker in če.

lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 5:47 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

delujem prestrašeno kaj delujem prestrašeno če ni več nič pametnega same teme o bedarijah soliter soliter soliter sami spam .. nič resnega več ...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 5:57 pm 
Odsoten

Kraj: Slovenija
Roky_AK-47 je napisal/-a:
delujem prestrašeno kaj delujem prestrašeno če ni več nič pametnega same teme o bedarijah soliter soliter soliter sami spam .. nič resnega več ...

Žal se lahko strinjam, ampak z odhodom ni rešitve. Kar se tiče vajinega odhoda, bi lahko odšla brez nekega obešanja zadeve na velike zvonove. :P

Nihče nas ne sili, da smo gor, torej prideš in greš kadar želiš..svobodna odločitev.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 6:13 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Saj ne bom odšel gledal pa to bom še za pisat mi ni več :roll:
pa te teme o soliter sladkor totalna beda :X recimo če pogledaš forume angleške predvsem boš takoj videl kaj je red :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2008 7:14 pm 
Odsoten

remšak maš prou. Zaradi besede soliter se je res bv sekirat pa nevem kaj...
Kdor bo že kaj hotu bo itak reberja kontaktiru, če pa bo še kakšen, ki bo z solitrom začel, ga pa enostavno ne upoštevaš.

Roky: saj se tudi veliko dobrega-poučnega piše na forumu tako, da ni samo soliter in spam.

LP!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če feb 14, 2008 2:57 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ma kdo mogoče kako idejo zakaj meni ne gre glasovat na anketi za moderatorja. Pokaže mi rezultate ankete, ne morem pa glasovat. :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če feb 14, 2008 3:02 pm 
Odsoten

Kraj: Jesenice
Lahko samo nekaj predlagam: kaj če bi zaključili z glasovanjem, ker da ne bodo spet potem kakšni novi člani glasovali in ne bodo imeli pojma kaj sploh glasujejo, mislim da ste/smo aktivnejši člani tako ali tako že glasovali (to je samo predlog).

LP Mark

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če feb 14, 2008 4:38 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

bb01 je napisal/-a:
Ma kdo mogoče kako idejo zakaj meni ne gre glasovat na anketi za moderatorja. Pokaže mi rezultate ankete, ne morem pa glasovat. :(

Oprosti moja napaka nisem vedel, da bo glasovanje onemogočeno če zaklenem temo. Drugače se mi je že malce čudno zdelo, ker ni nobeden kar nekaj časa oddal glasu.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 122 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: