Danes je To dec 10, 2019 12:15 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jan 08, 2008 2:26 pm 
Odsoten

Kraj: Ljubljana
glede na to, da od 800 članov pride 5 na piknik je kar uredu, na gradbenem forumu je skor 10.000 članov pa jih je na zadnji piknik 6 pršl (hrana in pjača zastojn) tko da nč panike... problem na piro forumu je po moje starost članov, ki je po mojem mnenju v povprečju 15-16 let. Jest mislm, da je moj letnik tuki, kr arhivski 1971 :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jan 08, 2008 3:02 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

to pa sloh ni res...se lahko član npr--14 let dost bolš obnaša kot pa 18 letnik :roll:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To jan 08, 2008 3:09 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor
Ja samo pa ima težave s prevozom in starši mu morajo dovolit, kar pa za nekoga, ki je polnoleten in ima svoj avto sploh ni problem :roll:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jan 09, 2008 9:55 pm 
Odsoten

Zdravo,

Ideja se mi zdi zanimiva in bi z veseljem sodeloval, na delavnici ali pa kako drugače pa čeprav sem kot pravi modelar1971 arhivski letnik :D ampak vseeno začetnik.

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne apr 06, 2008 11:40 pm 
Odsoten

pozdravljeni. sem čisto frišni uporabnik ter prebiralec foruma. forum prebiram že približno 14 dni redno in še nisem prišel do konca. nekaj vprašanj bi mel glede delavnic. če je možno da bi se te "delavnice" dogajale individualno (kdor bi biu za interesiran za pomagat (ter dor bi se želel nekaj naučiti). jast kot začetnik v pirotehničnih vodah še dosti ne razumem. in bi bil zelo vesel če bi me kdo ki ima veselje pa tudi nekaj znanja lahko kaj podučil glede pirotehnike ter znanja povezanega z njo. in se mi zdi da tudi marsikdo, ki še nima potrebnaga znanja ter izkušen bi bil vesel takšne pomoči. zaradi kemikalij in materialov, ki so potrebni za izgradnjo bi se lahko vsak zmanil posebaj s svojim "inštruktorjem"(pač s tistim če bi mu kdo pomagal). če ima šekdo kakšen predlog bi lepo prosil za odgovor. jaz sem osebno zelo zainteresiran da bi me nekdo vzev kot vajenca v poduk.

LP in tako naprej

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po apr 07, 2008 5:28 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Domžale
Zelo dobra ideja :D . Jaz bi bil drugače pripravljen pokazati stvari, vendar nimam toliko pripomočkov (brez ball milla, star rollerja in stiskalnice), sploh pa imam močno improvizirano delavnico, tako da bi bolj težko komu dal celovit kvaliteten prikaz :D . Upam da se bo odzval kdo drug.

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po apr 07, 2008 6:16 pm 
Odsoten

WoW!!!! Huda ideja ! Pridem, kjerkoli že bo ! ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po apr 07, 2008 6:33 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Če je kakšen iz okolice Tolmina bi mu lahko midva z Lebanom tudi kaj razložila in pomagala :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jul 22, 2009 12:49 pm 
Vem da tema že dolgo ni aktivna-1 year in vem kaj se dogaja z oživalci tem (banbanban), vendar bi rad obnovil nekaj idej:

-najprej organizeramo regijske delavnice v večjih mestih regij (Ljubljana, Koper, Maribor, Murska Sobuta), potem jih počasi združimo,
-kraj kot tak ni problem saj bo to pomoje bolj spoznavanje pirotehničnih zmesi, uporaba, izdelava shella, varnost pri delu... in ne izdelava in praktična uporaba C-4,
-na vsake delavnice bi moral priti izkušen član, ki bi delavnice vodil,
-udeleženci se bi zbrali na nekem kraju (npr. v Lj-tivoli) in nato odšli na bol odročen kraj,
-sabo uzamemo gasilne aparate za vsak primer,
-udeleženci prinesejo kaj za prodati, prodaja bi tekla tudi z visokimi cenami-v promet bi šu soliter :lol:

Upam da bomo delavnice uspeli organizerati, Lp flammable.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jul 22, 2009 1:14 pm 
nja nisem mislu v centru mesta ampak nekem obrobju (cestica pa zreven kmetija pa en veeelk travnik). Pa za en shell k sploh ni nujno da poči narest pa par zvezd tko ne rabmo v gozd lih it...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jul 22, 2009 3:54 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: tukej
nebo šlo odpade fnt odpade ;)

ni to kr tko organizerat...

Če se hočeš it to vrž 1000€ pa pejt v samson kamnik izpit za pirotehnika nardit pa je ;) Že glede piknikov je kriza..

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Piro delavnice
OdgovorObjavljeno: Ne maj 08, 2011 8:14 am 
Odsoten
Uporabniški avatar

Jst sm iz Šentjurja (15km od Celja) tko da tja jst pridem z vlakom pa rolko :) glede vsega tega pa tko kot je tomazz reku odpade... :(

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po maj 16, 2011 9:54 pm 
Odsoten

hmm, ta ideja se je tudi meni porajala. Se boljse bi bilo, ce bi organizatorji in ostali, ki bi se udelezili, s sabo prinesli svojo zbirko kemikalij, potem bi si pa izmenjevali, kupovali, itd., ampak POTREBNA JE ORGANIZACIJA. Pac par osebkov se med sabo zmeni kdo bo organizator in potem pripelje za sabo se vec osebkov, mogoce tudi iz sirse Slovenije, ki npr.Piro-foruma niti ne poznajo, ampak se ukvarjajo s pirotehniko.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To maj 17, 2011 6:23 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: celje
Lahko bi se zmenli, tako neuradno, da se kot kolegi dobimo nekje in spečemo kakšne čevape, pa bi vsak s sabo prinesel kak kos pirotehnike in zvečer ko pade mrak pa še kak ognjemet užgemo :D

Uglavnem, dost bi se lahko zmenli o pirotehniki in si izmenjali izkušnje. Ni pa treba da gremo prikazovat tudi praktični del in uporabo.

Lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To maj 17, 2011 8:30 pm 
Odsoten

shell je napisal/-a:
Lahko bi se zmenli, tako neuradno, da se kot kolegi dobimo nekje in spečemo kakšne čevape, pa bi vsak s sabo prinesel kak kos pirotehnike in zvečer ko pade mrak pa še kak ognjemet užgemo :D

Uglavnem, dost bi se lahko zmenli o pirotehniki in si izmenjali izkušnje. Ni pa treba da gremo prikazovat tudi praktični del in uporabo.

Lp

pa to ti je kot piro piknik...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To maj 17, 2011 8:36 pm 
Odsoten

Kraj: za devetimi gorami
Ja za povprečne osebke :wink: neVIP piknik če prau zastopim...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr maj 18, 2011 1:32 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: celje
Ja, na keterega bi lahko prišli vsi, s tem da se bi prej najavili, in nekaj malega bi plačali da kupimo pijačo in hrano.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr nov 28, 2012 3:09 pm 
Odsoten

Rad bi se vam pridružil pri teh delavnicah. Fora je da naslednjo leto začnem študirati v LJ in bom imel več prostega časa in ne bo kontrole staršev. Tko da bom lahko dobil kemikalije

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: