Danes je To avg 20, 2019 2:24 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 682 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Piro piknik
OdgovorObjavljeno: Ne jul 03, 2011 1:24 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: tukej
učer dve fp petardi pa eno fontanco k sm jo pol tud skuru :P lol drgč pa se bo treba spravt.. kdaj predlagate da bi naredl ?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr maj 23, 2012 7:11 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

evo kurc dovh ga že ni blo

zdej me pa zanima kdo je interesent za tole zadevo ? da vemo mau računat pa da sploh vidmo če je kdo za stvar..

lokacija bi bla standard to je pa tud to... za datum se pa še zmenmo ko ugotovimo kok ns je..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr maj 23, 2012 8:13 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: celje
A še vedno je samo za VIP člane ?

Lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr maj 23, 2012 8:51 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

jah če so resni ker nekak se neb z nekimi otroki igrov kle k neločjo smodnika od fp ja.. pa da se tud dejansko zavedajo kaj delajo pa prevzamejo uso odgovornost nase če pride do česarkoli..

pa zaželjen je da kšn prnese kej pokazat da vidmo kaj zna..

neki sm razmišlov da bi še kšn Hamex povabil al pa kej tazga da vidmo kaj znajo oni.. :P pa če so za nm lhko pokažejo kako se veže provi pa pokažejo varnost in pravilno uporabo.. pač neke vrste izobraževanje

aja z veseljm mi lhko tud koga predlagate ker foruma sploh ne spremljam več kdo je kdo in kaj počne..

ediet: tud če hoče kdo stesterat kšn raketn motor motor al pa exploziv lhko tud pride brez problema sam nej najprej pove kaj ma namen prnest da se zmenmo... da se tud kšn firebal sprobat al pa kej tazga.. tko da ja sam za take stvari bi prosm napište da se zmenmo kako pa kaj..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 24, 2012 1:45 pm 
Odsoten

tomazz je napisal/-a:
jah če so resni ker nekak se neb z nekimi otroki igrov kle k neločjo smodnika od fp ja.. pa da se tud dejansko zavedajo kaj delajo pa prevzamejo uso odgovornost nase če pride do česarkoli..

pa zaželjen je da kšn prnese kej pokazat da vidmo kaj zna..

neki sm razmišlov da bi še kšn Hamex povabil al pa kej tazga da vidmo kaj znajo oni.. :P pa če so za nm lhko pokažejo kako se veže provi pa pokažejo varnost in pravilno uporabo.. pač neke vrste izobraževanje

aja z veseljm mi lhko tud koga predlagate ker foruma sploh ne spremljam več kdo je kdo in kaj počne..

ediet: tud če hoče kdo stesterat kšn raketn motor motor al pa exploziv lhko tud pride brez problema sam nej najprej pove kaj ma namen prnest da se zmenmo... da se tud kšn firebal sprobat al pa kej tazga.. tko da ja sam za take stvari bi prosm napište da se zmenmo kako pa kaj..

zdravo, a bi jst tut lohk pršu na tale piknik....dejansko mam samo fp granate narejene ker drugege materjala je zmanjkalo :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 24, 2012 3:17 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

tomazz je napisal/-a:

Pa se dejansko da kaj takega zmeniti z njimi? Mene bolj skrbi, da ne bo kdo izmed njih dvignil slušalke in klical 113, pol bomo pa vsi naJ. Saj veste kako današnje dni poslušamo novice o terorističnih napadih ko vsepovsod pokajo bombe.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 24, 2012 10:04 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

nič bat nebojo klical zakaj bi ? če mene prašaš če bi pršl do kšne pizdarije bi prej oni rekl da so nihove bombe in da probavajo.. tko da ja..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 31, 2012 5:03 pm 
Odsoten

ma kaki hamex pa take stvari.....
to so firme ki se NE ukvarjajo z proizvodnjo ampak le z izvajanjem ognjemetov zato NIMAJO pojma o tem!
u sloveniji ni nikogar ki bi se uradno ukvarjal z proizvodnjo razen kik kamnik, pa še ti so opustili pirotehniko , samo explo laufa dokler bo....

če misli kdo vabit kake take ase pol adijo, js vam bom pa čike u rest nosu.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 31, 2012 7:06 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Proizvaja vse kitajska.... Oni pa znajo izvajat ognjemet tako da bi pokazali kako se pravilno ravna z shelli in podobno.

Sej od nekaterih zgledajo shelli tako kot kupljeni tako da to pomoje nebi bil problem. Ugi kaj izpit ti pa tu nič ne pride prav ? A vsejeno ne smeš streljat ?

Lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 31, 2012 8:10 pm 
Odsoten

ne razumem zaka nebi smel strelat? ka misliš
in kaj ti lahka pokaže česar še ne veš?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 31, 2012 9:03 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Jaz sem raje previden glede teh stvari. Izdelava domače pirotehnike je po zakonu prepovedana, tako, da se zna zgoditi, da bo kdo šel sedet zaradi tega, če bo kakšna prijava. Hkrati mi pa ni všeč, da se o lokaciji in datumu takole javno razpravlja na forumu.

Glede streljanja pa ne vem točno kako je z zakonodajo. Vem, da je uporaba pirotehničnih izdelkov katerih glavni efekt je pok prepovedana čez celo leto razen par dni za novo leto in pa mogoče za prvi maj. Pa še to so dovoljeni le izdelki prvega klasa. Za ognjemete pa nebi vedel. Baje so dovoljeni čez celo leto, vendar vsaj 150m izven strnjenega naselja al kak že gre to?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Pe jun 01, 2012 1:55 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

petan: izdelki kateri glavni efekt je pok so sploh prepovedani edina stvar ki jo lhko uporablaš oz kupiš so uni naboji za strašilno pištolo kater se iztreli in je glavni efekt pok.. to je pa tud use kar se teh izdelkov prodaja..

glede tega kdo ma pojma pa nima lhko razglablamo o tem lhko pa rečem da ma recimo hamex velik več pojma o izdelavi pirotehnike kukr zlo velik članov na temle forumu tko da ja niso sam da znajo postavt če bi hotl bi znal tud kej nardit vrjem ;)

Glede zakona o ognjemetih čez celo leto se lhko izvaja ognjemete pač odaaljenost je odvisn od izdelka ampak use skupej more bit izvedeno do desetih zvečer razn če zadeva ne poka to pomen vulkančki pa te pizdarije use se pa tud prodaja čez celo leto...

glede hamexa mi je pa sploh žov da sm karkoli omenu

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So jun 02, 2012 8:29 am 
Odsoten
Uporabniški avatar

Tomazz izdelke katerih glavni efekt je pok prodajajo še vedno ampak samo 1. klase(te mini čičule pa mini piratke...) lahko pa jih uporabljaš za novo leto.

Enkrat lani so me sosedi že hoteli prijavit ko sem streljal 10x po 1" salute shelle tak da so se šipe stresle. Ka pa če bi dobu pregled hiše bi vrjetn biu problem...

Ugi mislil sem če imaš dovoljenje za nabavo in uporabo shellov?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To jun 05, 2012 7:20 pm 
Odsoten

neda se mi več pisat ker pišete sam šmorn, pa to taki k sm mislu da kej več vedo...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2013 10:17 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

A čmo kkšn piropiknik narest spet po dovgm času ?

Kdaj predlagate ?.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2013 10:36 pm 
Odsoten

kak vikend bi bil supr :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Sr feb 13, 2013 11:30 pm 
Odsoten

exp je napisal/-a:
kak vikend bi bil supr :)

se strinjam, mogoče med prihajujičimi počitnicami? :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če feb 14, 2013 2:09 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Am pomojm mau kriza zdle ker mamo trenutno skor pov metra snega.. Tko, da enkrat k se zadeva stopi.. oz bo že prod koncu s snegom...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne feb 17, 2013 2:34 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Tudi jaz bi z veseljem spet prišel pogledat stare mačke :).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne feb 17, 2013 7:03 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Se bo treba zment.. ubistvu tud sam nevem koga povabt.. Ker nebi delal ravno odprtega piknika....

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 682 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: