Danes je So nov 17, 2018 9:29 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 10 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: PROBUX
OdgovorObjavljeno: Pe apr 25, 2014 12:26 pm 
Odsoten

ŽIvjo

Tukaj pošiljam stran s katero lahko z nekaj kliki na dan zaslužite.

http://www.neobux.com

Je brez obveznosti in brez kakšnih pristojbin itd. Sam sem začel pred dvema dnevoma in nekaj malega že zaslužil. Treba je samo vztrajati prvih 10 do 15 dni klikaš potem pa si iz denarja ki si ga zaslužil kupiš najemalce itd. Za vsa navodila sem na voljo oziroma je veliko povedanega na sami strani.

Zadeva je sprobana in deluje. Sam osebno sem 36 let star imam družino tko da kaj neresnega in nelegalnega se nebi šel.

Da neboste samo pokal da boste tudi kaj zaslužili. :D

Lp vsem Tomaž

Zadnjič spremenil Pentan, dne Če maj 15, 2014 6:15 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Sanitarije prvotnega linka

Na vrh

Naslov prispevka: Re: PROBUX
OdgovorObjavljeno: Pe maj 02, 2014 12:58 pm 
Odsoten

Kdor koli se bo registriral naj si pogleda strategijo posla na youtubu ali kje drugje, oziroma kaj je prvi cilj.
1 cilj je z klikanjem zaslužit 0.6 dolarja. Potem pa z tem denarjem kupiš 3 najemnike. 2 cilj naprej je da si pridobiš 200 najemnikov potem pa apgrejdaš na zlato članstvo...itd Kdor koli ima vprašanja naj mi piše kar na ZS

lp Tomy

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne maj 04, 2014 9:57 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

V preteklosti smo že imeli nekaj prispevkov na temo takšnih klikerjev, pa zadeve očitno niso bile zanimive.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po maj 05, 2014 8:23 pm 
Odsoten

Živjo

PTC strani niso vse vredu 90 % strani je lažnih ali nepreverjenih. Vsaka stran mora imeti določene zahteve. Probux je preverjena in deluje že kar nekaj let kot glede članov kot glede izplačil. lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So maj 10, 2014 7:41 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: celje
Koliko potem naprimer ti zaslužiš na mesec s tem?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne maj 11, 2014 9:13 am 
Odsoten

:D Začel sem letos 30.04.2014 in grem po začrtani poti za ta posel.. 1 cilj je dosežen, zdaj grem proti nasljednjemu cilju 200 najetih uporabnikov. Pri dvesto najetih uporabnikov je zaslužek 100 evrov mesečno. in Takoj ko bom dosegel 80 dolarjev bom denar uložil nazaj v posel in grem na zlato članstvo. Ta posel ne narediš čez noč tko da zaradi par klikov na dan mi nebo vrag vzel.
Pomisli danes 8 let šole potem srednja šola in faks in je to toliko let in na koncu si v naši državi brez poselen.

Leta bodo tko ali tako minila in če zraven mal poklikam je to to. Zgubu nebom nič samo priložnost da nekaj naredim.

Cil posla mi je najeti 4000 najemnikov (najman). Z enmo klikom na dan je zaslužek 1200 evrov na mesec kar je super. Je pa zato potreben čas in potrplenje..ok dosti o tem ..lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne maj 11, 2014 11:05 am 
Odsoten

Pri vsem tem mi ni jasno zakaj enostavno ne investiraš kar, ne vem, 500€ pa si najameš te ''klikarje''? Če je to tako ziher, kot si napisal, bi se ti denar itak povrnil, ali ne?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne maj 11, 2014 5:45 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Jaz osebno ne zaupam tem stvarem. Eden izmed razlogov je tudi tole:
http://thehackernews.com/2014/05/beware ... click.html

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po maj 12, 2014 12:11 pm 
Odsoten

Meni je vse eno kaj si vi mislite o tem est sem zadevo preveril. Zakaj ne investiram ? Zato ker mi ni potrebno in imam čas da lahko to naredim po prvi poti, moja osebna odločitev. Sej tukaj nobenga ne prosim, da naj dela tole je samo za tiste ki ŽELIJO.

POSLOV je itak na miljone eni pa itak ne verjamemo v ničesar. Bolj v tole verjamem kot pa v našo politiko. :wink:

lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če maj 15, 2014 6:15 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Takole, tole temo sem imel na očeh že nekaj časa, vendar sem jo pustil odprto, saj sem moral malo premisliti o vsebini. Po kratkem pogovoru z adminom pa sem se odločil, da temo zaprem.

Obrazložitev:
Forum je namenjen pirotehniki in sorodnim zadevam. Res je, da je uporabnik atribus temo postavil v pravilni podforum, saj vsebina teme nima nobene veze z večino preostalih rubrik. V preteklosti smo že imeli nekaj podobnih tem, ki so kmalu postale zaklenjene, če se pravilno spomnim. Sicer osebno nimam nič proti takšnim objavam ampak tisto, kar me je zmotilo, pa je to, da je uporabnik atribus v svojem prvem postu uporabil povezavo, ki vsebuje njegovo ime. V linku je bil namreč parameter "r=atribus", ki služil temu, da probux-ov strežnik beleži klike oz. obisk v njegovem imenu in to uporabniku potem verjetno prinaša nekakšne ugodnosti.

Res je, da na forumu trenutno nimamo pravil zoper tovrstnega "oglaševanja", zato sem se najprej moral posvetovati z adminom. Ugotovila sva, da je takšno početje nezaželeno, saj gre za nekakšno izkoriščanje foruma v zasebne namene. Posledično sem se odločil, da bom temo zaprl, link pa očistil. Sicer uporabnik atribus ne bo dobil opozorila ampak prosil bi, ta se takšnih tem ne objavlja več.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 10 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: