Danes je So nov 17, 2018 9:39 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Pirotehnika čez leto
OdgovorObjavljeno: So jan 19, 2013 6:38 pm 
Odsoten

Pozdravljeni

Zanima me kje bi lahko dobil:
-cobre 3,6 in 7
-piratke raznorazne
-atomyce 1 in 6
-delove rane 50g,75g
-shelle 2,3,4,5,6 ali več inčne
-motarje za shelle

Zanima me, če lahko dobim le te v avstriji (blizu Šentila) in pa seveda, če pirotehniko čez leto prodaja Kajbic in Strnad seveda pa tudi, če ima Strnad pirotehniko zunaj kot je imel decembra ali ima kje drugje? Hvala za odgovor. Lp.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Pirotehnika čez leto
OdgovorObjavljeno: So jan 19, 2013 10:54 pm 
Odsoten

Lani sem sredi poletja naletel na neke petarde v italiji točno čez mejo v trgovini pod nekim šotorom. Kako se kliče trgovina in kaj je bilo tisto, se ne spomnim.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So jan 19, 2013 11:04 pm 
Odsoten

Strnad prodaja celo leto s to razliko, da ima med letom v lokalu stvari in ne veni, pred njim. Imajo več vrst piratk. Atomycov in delovih ran ne boš dobil v Avstriji. Kar se pa tiče kober od Di Blasio Elio pa jih letos dobi Debela Berta. To vem 100% za Super Cobre 7, za ostale ne bi znal reči, a verjetno jih bodo tudi imeli. Cena se bo gibala okrog 5-6€ za eno Super Cobro 7. Glede shellov ti ne bi znal pomagati, za delove rane sem pa že na drugi temi napisal kje se jih dobi.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne jan 20, 2013 10:43 am 
Odsoten

Torej, ko pridem gor v avstrijo so odprte vse te trgovine tudi kajbic? Aja pa ta trgovina pri debeli berti ima tudi celo leto in kako pridem do nje? Decembra sem jo iskal a je nisem našel. Zanima pa me tudi če poznate www.pyrofans.eu,www.megapyro.eu sam teh spletnih trgovin z tujine toliko ne poznam. Hvala za odgovor. Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne jan 20, 2013 2:32 pm 
Odsoten

Za kajbica še nisem slišal, tako da ne vem kaj točno misliš. Debela Berta je taka mala trgovinica na desni strani ceste, če greš po stari cesti do Strnada, kakih 500-600m pred rondojem. Preko ceste od Debele Berte je neko avtomehaništvo. Tam se dobi močnejše zadeve, kot so cobre 33 in navzgor. V izložbi jih nimajo, zato ne mislit, da jih ne prodajajo. Jih imajo, samo moraš rečt za njih. Vse te trgovine prodajajo celo leto in imajo tudi ponavadi vsaj 1plakat, kjer piše, da to prodajajo. Za www.pyrofans.eu še nisem slišal, www.megapyro.eu pa ne bi predlagal, ker sem jaz nameraval naročit od njih, ampak mi niso na emaile odgovorili, tako da nisem naročil. To ti že nekaj pove, če ne dobiš odgovora iz strani.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne jan 20, 2013 3:35 pm 
Odsoten

Katero internetno pyro trgovino pa priporočate? Hvala za odgovor. Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po feb 11, 2013 6:31 pm 
Odsoten

Odločam se za nakup preko spleta kaj menite o naročilu preko pyrofire.eu ali mislite, da je bolje naročiti preko pyrogate.eu aja in pa vprašanje ve kdo kje imajo večje shelle na to mislim na shelle od 16 inch in naprej. Aja pa, če kdo pozna kakšno trgovino takoj po meji, ki prodaja shelle natančneje blizu Šentila.
Zahvaljujem se za odgovore.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po feb 11, 2013 7:11 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
nick je napisal/-a:
Odločam se za nakup preko spleta kaj menite o naročilu preko pyrofire.eu ali mislite, da je bolje naročiti preko pyrogate.eu aja in pa vprašanje ve kdo kje imajo večje shelle na to mislim na shelle od 16 inch in naprej. Aja pa, če kdo pozna kakšno trgovino takoj po meji, ki prodaja shelle natančneje blizu Šentila.
Zahvaljujem se za odgovore.

16 inch shelli po pošti....Pa saj nisi normalen.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Po nov 25, 2013 7:47 pm 
Odsoten

jaz bi vprašal točen naslov za sternada ali debelo berto ker bi si letos kupo rakete, baterije, piratke, mege al pa kaj močnejšega itd. no točen naslov da bom najdo ker bom v gps dal pa na google maps pogledo prosim

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Če dec 26, 2013 9:37 pm 
Odsoten

tukaj dobiš vse podatke o sternadu [url) http://www.pyrotechnik-sternad.at[/url] :D

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 10 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za: