Danes je So nov 17, 2018 9:24 am

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne nov 25, 2007 6:06 am 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
noragaza je napisal/-a:
A.C.A.B. :roll:

NI RES! Naše sodstvo je v kurcu, večino kriminalcev ki jih polovi naša policija jih sodstvo izpusti.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne nov 25, 2007 8:13 am 
Odsoten

Kraj: Ljubljana
bo držalo.
v sloveniji je tako, da že policija ne naredi veliko, če pa koga ujame, vse drugo večinoma uniči sodstvo. sodstvo je počasno(ogromno stvari zastara), velikokrat krivično, popušča znanim osebnostim in še mnogo stvari.
ne rečem da so vsi, ki delajo v sodstvu taki, a velik del, jih na žalost je. če se sodnik ne more odločit o razsodbi, mu mlo podkupnine razjasni um in najde "pravo" razsodbo.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr nov 28, 2007 9:41 am 
Odsoten

Kraj: Okilica vrhnike
Joj fantje pomirte se problemi s čefurji bojo sam do konc sredne šole, kasneje sploh novste več vedl da čefurji sploh še obstajajo.
Dobr mogoče vam bo kdaj še kšn mali zatežu ampak narest si nov upu nič- garantiram zmer mi sam neki sikajo ko pa vidjo da jih verjetn ne bom več mirno poslušu pa začnejo omenjat svoje prjatle in spizdijo.
Itak ko boste vi na faksu bojo čefurji vaših letnikov pobral najbolj umazane službe in vas bojo izpod šilta kape gledal z metlo, krampom ali podobnim orodjem v roki. Tud enga čefurja mojih letnikov ne poznam da bi si dobu dobro službo al pa naredu faks- vsi jkončajo prbližn enako in takrat pa verjemte postanejo precej bolj mirni.

Jah drgač pa sem zanč enga vprašu če ve moj točn naslov, k mi je prbiv da vem kje živiš, prov zanima me kaj delajo gumijaste krogle za 12 g šibrovko na ljudej, k bi model sej hotu pridit, pa še kšn prjatu z njim da ne bi v prazn poku :twisted:

Tko da ja preživte še to srednjo šolo, pol se boste pa vi čefurjem smejal- al pa se vam bojo clo zasmill. Kpn ostane čefut tud k je tolk star da nej to ne bi bil več s tistimi pa ima ponavad opravka policija zaradi drog, kraj izsiljevanj tak bo pa itak verjetno končal v zaporu al pa v kšnem strelskem obračunu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr nov 28, 2007 1:27 pm 
Odsoten

Kraj: Jesenice
Kaj dobiš če čefurja vržeš v morje? ........ Batine :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr nov 28, 2007 3:51 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Mengš
Gstavski je napisal/-a:

Jah drgač pa sem zanč enga vprašu če ve moj točn naslov, k mi je prbiv da vem kje živiš, prov zanima me kaj delajo gumijaste krogle za 12 g šibrovko na ljudej, k bi model sej hotu pridit, pa še kšn prjatu z njim da ne bi v prazn poku :twisted:

Loool, pošteno...

drgač se pa delno strinjam, vendar dvomim da bom imal jaz kdaj mir, saj nas je deset domoljubov v celem mestu.... tako da dvomim... bomo videli, se pustimo presenetiti; telovadba je pa vedno dobrodošla:D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 2:35 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: prelepa gorenska
Zanima me, če ima kdo kakšen načrt kako bi naredil zračno pištolo na prelom.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 2:38 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Po mojem mnenju dosti preveč zakomplicirano za izdelavo doma, sploh glede na to, da se jih dobi relativno poceni v prosti prodaji (niso na prelom ampak na CO2).

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 3:12 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kolikor je meni znano obstajata 2 vrsti zračnih pušk tiste, ki jih prelomiš in z tem ustvariš nad tlak, ki se ob pritisku na petelina sprosti in te druge, ki jih polniš z CO2. Drugače pa me samo zanima princip izdelave, mam malo premal znanja, da bi se jo doma lotu delat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 3:52 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ni nujno da jih prelomiš, jaz jo imam s spodnjim naponom-

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 4:28 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ja lahko jo narediš doma. Moraš pa imet stružnico pa kar nekaj živce. Drugač ti bi pa priporočav če že misliš kupovat zračno, da kupiš slavio. Za svojo ceno precej dobra zračna puška. Izhodna hitrost ni ravno velika natančna je pa zelo. Čeprav z malo predelave(mal močnejša vzemt) pa lahko popraviš tudi izhodno moč. Zanima pa me če ima kdo doma zračno puško slavia 620, ki ne dela.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 7:11 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Noragaza, ti si spraševal o zračni pištoli... Drugače pa isto velja za zračne puške, veliko bolj se jih splača kupiti in potem perdelati kot izdelovati sam doma, razen seveda, če imaš veselje v izdelovanju takih stvari.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 7:38 pm 
Odsoten

hury je napisal/-a:
Drugače te zgodbice ko se objavljajo na forumih pa na strani tu-je.si. Vrjemte več kot 50% ni resnično oz. se pretirava tako da se smejiš. To je pač na veliko forumih saj ima oseba neko večjo svobodo pa še v človški naravi je da probamo pridobiti "podporo" zato tudi lažemo (oz. pretiravamo).

tudi na tem forumu in to v sklopu foruma "drugo" kr velik

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 7:49 pm 
Odsoten

satanic je napisal/-a:
remšak6 je napisal/-a:

Stran. tu je.si..je res kot je dejal Hurry kr neky... spodbuja nasilje...katero v tem primeru ne prinese nobenih koristnih rezulattov.

neb se čist strinju... tko mamo Slovenci usaj občutek, d nismo sami v boju za Slovenijo... je res, da stran spodbuja to na nasilen način, vendar kdor pride na to stran, tja pride že s podobnim namenom... usaj jst sm:D ... se mi pa zdi fer, da se za Slovenijo bojujemo, saj je naša, ne pa da jo bodo od znotraj razjedli paraziti z juga...

osebno zagovarjam mnenje, da doker me čefur ne ogroža, mu nom nč naredu... č bo začeu musko nabijat, mu začmen paperčke u glavo metat ( č ma on to razvado d musko nabija naglas, mam pa jst to razvado s papirčki:D)... ponavad se konča s teškimi besedami, ni pa kj resnga. k čim jim omenm d nj pove uro, kdaj se dobimo, da mer... take so večinoma moje izkušnje... drugače pa čefurju, ki mirno sedi in se pogovarja nom nč težiu... nikol in nikdar nom tega naredu sam zato k je čefur... pač, nacionalist, k je mau zgrešu državo:D:D

moje mnenje :)

dej mi prosm povej o kaksnm boju ti govoris dej poslusi se mal
a misls da bi se mogl borit za slovenijo da bi bli v njej samo slovenci pa noben drug, al bi mogl it sam uni cefurji vn k grejo slovencom na zivce?
ne bos verjel ampak js sm cisti slovenc pa v zivlenju se nism meu problemov s cefurji sm pa meu enkrat z tremi pijanimi slovenci

"osebno zagovarjam mnenje, da doker me čefur ne ogroža, mu nom nč naredu... č bo začeu musko nabijat, mu začmen paperčke u glavo metat" a s tem k musko nabija na glas te ogroza ?
a ti nisi biu nikol na kksnm partyu pa ste mel musko naglas ?
al pa k si na busu recimo nikol nimas muske ?

vem da je to blo ze kr neki casa nazaj napisan ampka useen

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 24, 2009 9:08 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: pakistan
nevem kaj so pri vas res ti "čefurji" oz whatever so takšni problem tu pri nas sploh niso preveč obremenilčni so dokaj civilizirani več kaznivih dejanj kot so kraje,ropi, .. so storjeni z strani obupanih narkomanov tako da mislim da so oni dost večji problem, veliko ljudi je "pokvarjenih" belcev,črncev ter vseh ostalih nevem zakaj iz tega delate takšen cirkus, kriminal je vedno bil in vedno bo lahko ste samo veseli če te oropajo na način da te pretepejo kot da način da ti grozijo z pištolo in še te kdo pomotoma ustreli, do takšnih incidentov pa pride zelo zelo hitro :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne maj 31, 2009 4:05 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Mogoče kdo ve kje v Sloveniji so kakšna strelišča, ki tudi sposojajo orožje ?

L.P.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po jun 01, 2009 12:05 pm 
Odsoten

Na Dolenjski cesti - pištola, revolver, puška, se mi zdi. Ni drago, poglej si na njihovi strani imaš napisane cene za najem orožja/cene nabojev. Tudi jaz že nekaj časa iščem čas da bi šel malo pokat.

Razen če si mislil, če so kakšna strelišča, ki sposojajo orožje za domov pa tako sem pa tja :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr jun 03, 2009 5:39 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pred kratkim sem nažigal z neko ostrostrelsko puško -.- 15 komadov pa me je lepo bolela rama hihihi

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne jun 07, 2009 4:42 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: tam gori ob savinji
ali smem vprašati s katero, ker če si z 50. cal te boli še denarnica :D municija je kr draga. osebno sem streljal z :zračno puško, pištolo, malokalibersko, mauser, neko lovsko puško nwm imena... (in 3 naboje z šibrovko)
drugače pa mislim kupit zračno pcp shin sung ki je primerljiva z malokalibersko (110J) Imam pa gamo CFX (24J)
P.S. Pekrac ali ima nekdo samo enak nick ali si ti tudi na rojal forumu????
Lp.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne jun 07, 2009 5:03 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: pakistan
nevem če se ti splača kupit to puško če je neboš uporabljal za lov ..navadna zračna puška mislim da je čisto dovolj ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne jun 07, 2009 6:07 pm 
Odsoten
Uporabniški avatar

Odsun je v bistvu popolnoma odvisen od mase orožja in kalibra, ki ga orožje strelja, in je čisto vseeno ali je to ostrostrelska puška ali lovska puška. Drugače pa se tista zračna puška, ki jo je nitrirček omenil ne more primerjati z malokalibersko puško, saj je naboj te zračne puške bistveno težji in počasnejši od naboja malokalibrske puške in povzroči drugačne poškodbe. Drugače pa da ne bo kdo podcenjeval natančnosti lovskega orožja, saj je dobra lovska puška skoraj enako natančna kot ostrostrelske puške, le, da je vse skupaj malo manj prilagodljivo (sam sem streljal z lovsko puško na 100m grupo pod 1MOA, pa sem neizkušen strelec).

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: