Danes je So nov 17, 2018 10:45 pm

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 47 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: OTC lista kemikalij
OdgovorObjavljeno: Ne mar 17, 2013 12:07 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
Hmm..fantje, kakšna ideja kje bi dobil kakšne pol kile CaCO3? Čistega in v finem prahu.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne mar 17, 2013 12:10 pm 
Odsoten

Pretty green flames je napisal/-a:
Hmm..fantje, kakšna ideja kje bi dobil kakšne pol kile CaCO3? Čistega in v finem prahu.

vem da ga prodajajo dokaj nečistega (98%) v kmetijski zadrugi, ampak doba novica je pa to, da je 1,5% kontaminatov magnezijev karbonat. sicer pa majo na pyoagarag-u skor zastonj to stvar.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne mar 17, 2013 12:16 pm 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubjana
unwanted je napisal/-a:

vem da ga prodajajo dokaj nečistega (98%) v kmetijski zadrugi, ampak doba novica je pa to, da je 1,5% kontaminatov magnezijev karbonat. sicer pa majo na pyoagarag-u skor zastonj to stvar.

Super, tale iz kmetijske zadruge bo kul, pod kakšnim imenom ga prodajajo? Domnevam da gre za kakšen komercialen pripravek. V tujini vem da bi ga lahko dobil, samo bi me potem poštnina prila bistveno več kot sam karbonat :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: Ne mar 17, 2013 12:41 pm 
Odsoten

unwanted je napisal/-a:

Super, tale iz kmetijske zadruge bo kul, pod kakšnim imenom ga prodajajo? Domnevam da gre za kakšen komercialen pripravek. V tujini vem da bi ga lahko dobil, samo bi me potem poštnina prila bistveno več kot sam karbonat :lol:

pri vetisi ga imajo kar pod imenom kalcijev karbonat, možno, da se motim(zlo dougo časa nazaj sm ga kupu). je pa zraven gnojil tam uzuni na terasi.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So jun 01, 2013 2:44 am 
Odsoten

Kraj: Ljubljana
Bi kdo vedel kje bi lahko dobil natrijev nitirit? Se ga da dobiti kje pri nas (razen MP) ali bo spet treba prek spleta naročati :)
Aja, pa ko že sprašujem, še za rdeči fosfor me zanima, sem že bral neko temo kjer je bil precej poceni ampak je že stara tema, tako da so se cene verjetno že spremenile.
Če se najde kak junak na forumu, mu ga odkupim manjšo količino. Če je cena vredu lahko tudi kaj več da imam potem do 50 leta dovolj :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: To jun 04, 2013 6:11 pm 
Odsoten

Se opravičujem za dvojni post ampak mislim da je minilo že dovolj časa.
Na internetu sem iskal Erythritol pa sem pri nas (bolj praktično za naročiti) našel to:
http://www.moja-lekarna.com/p-18258-suk ... 500-g.aspx
http://www.fitbutik.si/index.php/store/ ... rin-detail
Za prvi vir celo piše da je edina sestavina erythritol pa me zanima, če ste že delali ETN s tem sukrinom?
Je stvar dejansko dovolj čista, oziroma ali je to sploh prava stvar?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: So feb 15, 2014 3:26 pm 
Odsoten

Amonjaka se očitno ne dobi več v Merkurju, zanjič sem bil v Merkurju v BTC pa niso imeli, danes sem klical na največji Merkur v LJ pa prvijo da ne dobavljajo več, če ima kdo kakšno drugačno informacijo naj me popravi. Se ga pa da dobiti v Mavrici mislim da 20% stane pa okrog 20eur.

Mimogrede, preden mi kdo teži za trojne poste, poglejte datume, pa še glede prejšnega posta: tist eritritol je deloval odlično.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 47 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: